Ліверпуль оступився в матчі Прем'єр-ліги проти команди Ярмоленка - відео

5 лютого 2019, 01:41

Лідер англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) Ліверпуль в рамках 25-го туру зіграв на виїзді внічию 1:1 проти Вест Хема Андрія Ярмоленка.

Початок гри залишився за господарями поля, в складі яких через травму, як і раніше, був відсутній українець, проте вони не зуміли використати як мінімум два моменти для того, щоб відкрити рахунок.

За це гості покарали їх на 22-й хвилині - це Садіо Мане вразив ціль після передачі від Джеймса Мілнера. Останній отримував пас в офсайді, але арбітр проігнорував епізод.

Перевага мерсисайдців тривала не більше шести обертів секундної стрілки, коли Майкл Антоніо скористався несподіваним для суперника розіграшем штрафного та відновив рівновагу.

До перерви Ліверпуль мав дві можливості знову вийти вперед, проте не досяг успіху. У другій половині Вест Хем успішно завершив завдання по обороні власних воріт.

Осічка лідера Прем'єр-ліги дозволила його головному переслідувачу Манчестер Сіті наблизитися на відстань трьох очок.

Вест Хем - Ліверпуль 1:1
Голи: Антоніо, 28 - Мане, 22

Голи та огляд матчу Вест Хем - Ліверпуль

Напередодні Манчестер Сіті завдяки хет-трику нападника Серхіо Агуеро обіграв лондонський Арсенал із рахунком 3:1.