Ліверпуль виграв Суперкубок Англії, здолавши Манчестер Сіті в його першій офіційній грі без Зінченка — відео

30 липня, 21:33
Ліверпуль виграв перший трофей сезону (Фото:Reuters/Andrew Boyers)

Ліверпуль виграв Суперкубок Англії, перемігши з рахунком 3:1 Манчестер Сіті, в першому офіційному матчі якого після свого трансферу не грав український футболіст Олександр Зінченко.

Мерсисайдці гостріше почали гру, але не зуміли використати свої моменти в першу чверть години гри з гаком.

«Червоні» досягли свого на 21-й хвилині, коли Александер-Арнольд пробив з-за меж штрафного і м’яч, торкнувшись голови Аке, від лівої стійки влетів у сітку.

Прпущений гол змусив «городян» активізуватися, але тепер прийшов їхній час втрачати моменти як до перерви, так і на початку другого тайму.

Утім, вихід на поле Хуліана Альвареса допоміг Манчестер Сіті зрівняти рахунок, коли він вдало зіграв на м’ячі, що відскочив до нього від воротаря суперника.

Та все ж рівновага трималася недовго, і Дарвін Нуньєс, який також вийшов на заміну, приніс Ліверпулю пенальті, а його на 83-й хвилині реалізував Салах.

У час, що залившився, мерсисайдці зуміли ще раз упіймати Сіті на контратаці, коли після подачі Салаха та скидки Робертсона все той же уругвайський новачок головою впритул пробив точно в сітку — 3:1.

Ліверпуль — Манчестер Сіті 3:1

Голи: Александер-Арнольд, 21, Салах, 83 (з пенальті), Нуньєс, 90+4 — Альварес, 70

Футболіст збірної України Олександр Зінченко нещодавно перейшов з Манчестер Сіті до лондонського Арсеналу.