Ліверпуль переміг Манчестер Юнайтед, Арсенал програв Саутгемптону. Результати матчів чемпіонату Англії - відео

16 грудня 2018, 20:45

Ліверпуль переміг Манчестер Юнайтед з рахунком 3:1 у 17 турі англійської Прем'єр-ліги та повернувся на першу сходинку чемпіонату.

Аби повернутись на перше місце, куди вчора піднявся Манчестер Сіті, Ліверпуль влаштовувала тільки перемога. Мерсисайдці першими відкрили рахунок зусиллями Садіо Мане, який отримав чудовий пас від Фабіньо, опинився сам перед ворота Манчестер Юнайтед та пробив повз голкіпера. Гості відігрались уже через дев'ять хвилин, коли Джессі Лінгард вдало зіграв на добиванні.

У другому таймі наставник Ліверпуля Юрген Клопп зробив вдалу заміну, випустивши на поле Джердана Шакірі, який став рятівником мерсисайдців. Швейцарець уже через три хвилини свого перебування на полі вивів Ліверпуль уперед, а ще через сім хвилин зробив рахунок упевненим.

Цікаво, що під час обидвох голів швейцарцю допомогли рикошети. Ліверпуль набрав 45 очок і знову вийшов на перше місце, випередивши Манчестер Сіті на один бал.

Сенсаційно поступився Саутгемптону лондонський Арсенал. "Каноніри" двічі відігрувалися завдяки голам Генріха Мхітаряна, однак на третій гол Саутгемптона у Арсенала не знайшлося відповіді.

Челсі прогнозовано здолав Брайтон з рахунком 2:1. У складі лондонців голами відзначились Педро та Еден Азар.

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед - 3:1

Голи: Мане, 24, Шакірі, 73, 80 - Лінгард, 33

Ліверпуль: Аліссон, Ловрен, Робертсон, Клайн, ван Дейк, Вейналдум, Фабіньо, Кейта (Шакірі, 70), Мане (Хендерсон, 84), Салах, Фірміно

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Дарміан, Лінделеф, Янг, Баї, Ерера (Марсьяль, 79), Лінгард (Мата, 85), Матіч, Далот (Феллайні, 46), Решфорд, Лукаку

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Напередодні у 17 турі англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті обіграв Евертон з рахунком 3:1, що дозволило "містянам" на добу очолити турнірну таблицю.

Посеред тижня Ліверпуль переміг Наполі в заключному турі Ліги чемпіонів та пробився в 1/8 фіналу турніру.