Ліверпуль перервав переможну серію поразкою від останньої команди чемпіонату Англії

23 січня 2018, 00:02

В останньому матчі 24-го туру чемпіонату Англії з футболу Ліверпуль на виїзді поступився Суонсі.

Ліверпуль протягом усього матчу володів ініціативою і створював безліч моментів біля воріт "Лебедів", але забити так і не зміг. Водночас Суонсі відзначився наприкінці першого тайму: Елфі Моусон відправив м'яч у ворота після розіграшу кутового.

В останній атаці Ліверпуля в матчі Роберто Фірміно головою в притул пробив у штангу, а Адам Лаллана не зміг проштовхнути м'яч вже у порожні ворота.

1:0 - Суонсі залишається останньою командою англійської Прем'єр-ліги, незважаючи на перемогу, а Ліверпуль продовжує іти на четвертій позиції, втративши шанс наздогнати Челсі. Суонсі перервав чотирьохматчеву переможну серію мерсисайдців, під час якої в тому числі був обіграний лідер англійського чемпіонату Манчестер Сіті.

Суонсі - Ліверпуль 1:0
Гол: Моусон, 40

Суонсі: Фабіанскі - Нотон, ван дер Хоорн, Фернандес, Моусон, Ольссон - Кі, Фер, Клукас - Дайєр (Керролл, 64), Айю (Боні, 79)

Ліверпуль: Каріус - Гомес, Матіп, ван Дейк, Робертсон - Окслейд-Чемберлен (Лаллана, 68), Джан, Вейналдум (Інгз, 73) - Салах, Фірміно, Мане

Попередження: Робертсон, Матіп

Напередодні переслідувач Ліверпуля в турнірній таблиці чемпіонату Англії - Тоттенхем - на виїзді не зміг обіграти Саутгемптон.