Ліверпуль переміг Баварію і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів - відео

14 березня 2019, 00:11

Ліверпуль в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів переграв на виїзді Баварію з рахунком 3:1 і вийшов у наступний раунд.

Гра почалася в неспішному темпі, але на 26-й хвилині вперед вийшов Ліверпуль. Воротар Баварії Мануель Нойер помилився, вийшовши з воріт, а Садіо Мане обіграв голкіпера, а також його партнера-захисника і витончено пробив у порожні ворота.

Господарям вдалося відновити рівновагу в кінці першого тайму. Після дальнього закидання Серж Гнабрі прострілював справа, і Жоель Матіп зрізав м'яч у свої ворота, випереджаючи Роберта Левандовські.

Після перерви Баварії не вдалося вийти вперед, зате це зумів зробити Ліверпуль. Після подачі з кутового Вірджіл ван Дейк виграв верхову боротьбу після подачі з кутового і пробив головою точно в сітку.

На 84-му оберті секундної стрілки мерсисайдці встановили остаточний результат 3:1 - це Мане після навісу Салаха замкнув ліву стійку.

Баварія - Ліверпуль 1:3 (перший матч - 0:0)

Голи: Матіп, 39 (у свої ворота) - Мане, 26, 84, ван Дейк, 69