Ліверпуль побив клубний рекорд, Манчестер Сіті розгромив аутсайдера. Результати матчів чемпіонату Англії

22 вересня 2018, 22:03

У суботу, 22 вересня, відбулися вісім матчів шостого туру чемпіонату Англії з футболу.

Один з лідерів турніру - Ліверпуль - здобув шосту перемогу поспіль, на своєму полі розгромивши Саутгемптон - 3:0. Всі голи в цьому матчі трапилися в першому таймі: Худт вразив власні ворота вже в дебюті зустрічі, а пізніше успіх мерсисайдців закріпили Жоель Матіп і Мохамед Салах.

Ліверпуль почав сезон з семи перемог поспіль (шість в Прем'єр-лізі і ще одна в Лізі чемпіонів), чого йому не вдавалося досягти ще ніколи в своїй історії. Як мінімум, до недільного матчу Челсі команда Юргена Клоппа очолила турнірну таблицю чемпіонату Англії.

Ліверпуль - Саутгемптон 3:0
Голи: Худт, 10 (у свої ворота), Матіп, 21, Салах, 45+3

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк (Гомес, 55), Робертсон - Вейналдум (Кейта, 71), Хендерсон - Салах, Шакірі (Мілнер, 46), Мане - Фірміно

Саутгемптон: Маккарті - Вестергор, Худт, Бертранд - Соареш, Хойбьєрг, Ромеу (Армстронг, 55), Леміна, Таргетт (Беднарек, 55) - Редмонд, Лонг (Остін, 79)

Попередження: Ромеу, Леміна

Манчестер Сіті в звітному турі також здобув впевнену перемогу. Після невдачі в Лізі чемпіонів посеред тижня, команда Пепа Гвардіоли відшкодувала всю злість на аутсайдері чемпіонату Англії - Кардіффі. Уже в першому таймі "городяни" забили тричі, після чого додали два голи після перерви. Героєм матчу став Ріяд Марез, який оформив дубль.

У турнірній таблиці в активі Манчестер Сіті 16 очок, що на два бали менше, ніж у Ліверпуля.

Кардіфф - Манчестер Сіті 0:5
Голи: Агуеро, 32, Бернарду Сілва, 35, Гюндоган, 44, Марез, 67, 89

Кардіфф: Етерідж - Моррісон, Каннінгем, Пелтьєр (Річардс, 51), Манга - Роллс, Артер, Рід, Камараса, Хойлетт (Мерфі, 75) - Уорд (Зохоре, 63)

Манчестер Сіті: Едерсон - Лапорт, Отаменді, Уокер, Делф - Гюндоган (Фоден, 69), Фернандіньо (Стоунз, 74), Стерлінг - Бернарду Сілва, Сане, Агуеро (Марез, 61)

Попередження: Роллс - Фернандіньо

Манчестер Юнайтед в шостому турі не зміг на своєму полі обіграти новачка чемпіонату - Вулверхемптон. У першому таймі першим голом у складі "Червоних дияволів" відзначився колишній півзахисник Шахтаря Фред, але після перерви "Вовки" зусиллями Жоау Моутіньо відновили паритет.

У турнірній таблиці Манчестер Юнайтед поки тільки шостий.

Манчестер Юнайтед - Вулверхемптон 1:1
Голи: Фред, 18 - Моутіньо, 53.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Смоллінг, Лінделеф, Шоу - Фред (Марсьяль, 63), Феллаїні, Погба - Лінгард (Перейра, 75), Лукаку, Санчес (Мата, 63).

Вулверхемптон: Патрісіу - Коад, Болі, Беннетт - Доерті, Моутіньо (Саісс, 80), Невеш, Хонні - Кошта (Траоре, 75), Хіменес, Жота (Уайт-Гіббс, 87).

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, посеред тижня в першому турі Ліги чемпіонів Ліверпуль на останніх хвилинах вирвав перемогу у ПСЖ, а Манчестер Сіті сенсаційно на своєму полі поступився Ліону.