Ліверпуль повернув лідерство в англійській Прем'єр-лізі - відео

27 квітня 2019, 00:21

Ліверпуль переміг Хаддерсфілд з рахунком 5:0 у стартовому матчі 35 туру англійської Прем'єр-ліги та повернувся на перше місце чемпіонату.

Ліверпуль не мав проблем із Хаддерсфілдом, який раніше достроково втратив шанси залишитись у Прем'єр-лізі на наступний сезон. Ще в першому таймі у ворота аутсайдера чемпіонату влетіло три м'ячі, один з яких уже на першій хвилині. Це Набі Кейта скористався провалом в обороні та відправив м'яч у ворота, точно пробивши у дальній кут.

На 23-й хвилині Садіо Мане ударом головою подвоїв перевагу, а перед свистком на перерву Мохамед Салах перекинув голкіпера, зробивши рахунок розгромним.

У другому таймі продовжилась гра в одні ворота. Спочатку Мане знову проявив майстерність на другому поверсі, оформивши дубль, а під завісу матчу дубль оформив і Салах. Єгиптянин замкнув простріл Джордана Хендерсона.

Ліверпуль набрав 91 очко та повернувся на перше місце, випередивши Манчестер Сіті на два очки, однак у "містян" ще матч у запасі.

Ліверпуль - Хаддерсфілд - 5:0
Голи: Кейта, 1, Мане, 23, 66, Салах, 45+1, 83

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

Myscore.com.ua

В попередньому турі англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль переміг Кардіфф з рахунком 2:0.