Ліверпуль пройшов Манчестер Сіті, Рома сенсаційно вибила Барселону. Визначилися перші півфіналісти Ліги Чемпіонів

11 квітня 2018, 00:04

10 квітня визначилися перші півфіналісти Ліги Чемпіонів.

Рома, яка програла перший матч 1:4, змогла перемогти вдома і пройти далі. При тому, що суперником команди була Барселона.

Едін Джеко взявся за справу ще на шостій хвилині, реалізувавши вихід 1 на 1 після відмінного закидання де Россі. У другому таймі Джеко виступив в ролі "асистента", заробивши пенальті, який реалізував капітан римлян. А третій гол забив Костас Манолас, ідеально підставивши голову під подачу з кутового.

Далі Рома цілком впевнено оборонялася, і як підсумок, вийшла в півфінал, подарувавши цьому розіграшу Ліги Чемпіонів сенсацію, про яку будуть згадувати дуже і дуже довго.

Рома - Барселона 3:0
Голи: Джеко, 6, Де Россі, 58 (з пенальті), Манолас, 82

Рома: Аліссон - Манолас, Фасіо, Жезус - Флоренці, Наінгголан (Ель Шаараві, 77), Де Россі, Стротман, Коларов - Шик (Ундер, 72), Джеко

Барселона: тер Штеген - Семеду (Дембеле, 88), Піке, Умтіті, Альба - Роберто, Ракітіч, Бускетс (Алькасер, 85), Іньєста (Гомеш, 81) - Мессі, Суарес

Ліверпуль, який забив три голи у ворота Сіті в першому таймі, виходив на гру з явним бажанням бути обережними. І невідомо, як би все склалося, якби рефері матчу був трохи жорсткішим, а, головне, уважнішим.

Манчестер Сіті реалізував перший же свій момент - Стерлінг запресингував ван Дейка, а пізніше віддав точний пас на Габріеля Жезуса, який розстріляв ворота Каріуса. Весь перший тайм проходив під диктовку Сіті - Ліверпуль зміг нанести перший удар лише на 40-й хвилині.

На 42-й Сане, здавалося б, забив другий гол, але рефері скасував його, вважаючи, що німець перебував в офсайді. Як показали повтори, це була помилка, адже до німця м'яч потрапив після відскоку від капітана Ліверпуля Джеймса Мілнера.

У другому таймі все, здавалося б, йшло за тим же сценарієм - Ліверпуль захищається, Сіті плете мережива, але на 56-й хвилині все перевернулося. Червоним вдалася відмінна атака, в ході якої вони подолали весь захист городян в два паси - і Салаху залишалося лише перекинути Едерсона, з чим він спокійно впорався.

Після пропущеного м'яча Сіті відверто поплив - свідченням цього став кошмарний пас Отаменді прямо в ноги Роберто Фірміно, який поставив крапку в поєдинку. Після цього у гравців Сіті не було ні бажання, ні сил, щоб боротися - Ліверпуль став другим півфіналістом Ліги Чемпіонів.

Манчестер Сіті - Ліверпуль 1:2 (перший матч - 0:3)
Голи: Габріель Жезус, 2 - Салах, 56, Фірміно, 77

Манчестер сіті: Едерсон - Уокер, Отаменді, Емерік Ляпорт - Фернандіньо, Де Брюйне - Стерлінг, Б. Сілва (Гюндоган, 74), Д. Сілва (Агуеро, 66), Сане - Габріель Жезус

Ліверпуль: Каріус - Александер-Арнольд (Клайн, 82), ван Дейк, Ловрен, Робертсон - Окслейд-Чемберлен, Мілнер, Вейналдум - Салах (Інгз, 90), Фірміно (Клаван, 81), Мане

Напередодні Манчестер Сіті не зміг впоратися з Ліверпулем.