Ліверпуль програв матч за 15 хвилин, МЮ упустив перемогу. Всі результати чемпіонату Англії

4 грудня 2016, 20:04
4 грудня відбулися два матчі 14-го туру чемпіонату Англії

Ліверпуль сенсаційно поступився у виїзному матчі з Борнмутом. Виграючи до 76-й хвилини матчу з рахунком 3:1, команда Юргена Клоппа примудрилася у час, що залишився, пропустити три голи і програти поєдинок.

Ліверпуль після цієї поразки залишився на третьому місці в турнірній таблиці, відстаючи від Челсі на чотири очки.

Борнмут – Ліверпуль 4:3

Голи: Вілсон, 56 (з пенальті), Фрейзер, 76, Кук, 79, Аке, 90+3 — Мане, 20, Орігі, 22, Джан, 64

Борнмут: Боруц – Адам Сміт, Френсіс, Стів Кук, Аке – Артер, Гослінг (Афобе, 75) – Кінг (Айб, 46), Уїлшир, Станіслас (Фрейзер, 55) – Вілсон

Ліверпуль: Каріус – Клайн, Лейва, Ловрен, Мілнер – Джан, Хендерсон, Вейналдум – Мане (Лаллана, 69), Орігі, Фірміно

Попередження: Уїлшир, Френсіс – Хендерсон, Джан

Манчестер Юнайтед також втратив перемогу у звітному турі на останніх хвилинах. Рахунок у матчі з Евертоном в кінцівці першого тайму відкрив Златан Ібрагімович, а під завісу зустрічі його зрівняв ударом з пенальті Лейтон Бейнс.

У турнірній таблиці ці команди продовжує розділяти одне очко: Манчестер Юнайтед поки шостий, Евертон - восьмий.

Евертон – Манчестер Юнайтед 1:1

Голи: Бейнс, 89 (з пенальті) — Ібрагімович, 42

Евертон: Стекеленбург – Коулмен (Холгейт, 67), Фунес-Морі, Вільямс, Бейнс — Гуйє, Баррі — Міральяс, Клеверлі (Деулофеу, 65), Боласі (Е. Валенсія, 68) — Лукаку

Манчестер Юнайтед: Де Хеа – Валенсія, Джонс, Рохо, Дарміан Каррік, Еррера – Мхітарян (Феллаїні, 85), Погба, Марсьяль (Решфорд, 83) – Ібрагімович

Попередження: Баррі, Лукаку – Рохо, Феллаїні, Де Хеа

Нагадаємо, напередодні Челсі обіграв Манчестер Сіті і зміцнив своє лідерство в чемпіонаті Англії.