Драматичний камбек. Ліверпуль розгромив Барселону і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

8 травня 2019, 00:14

У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль розгромив Барселону з рахунком 4:0 після поразки в першому матчі з рахунком 0:3 і вийшов у фінал.

Початок гри залишився за господарями, які відкрили рахунок вже на 7-й хвилині. Після удару Джордана Хендерсона Марк-Андре тер Штеген відбив м'яч перед собою, а Дівок Орігі виявився першим на добиванні.

Гості досить швидко зуміли відповісти своїми моментами, але ані Ліонель Мессі, ані Філіпе Коутіньйо ними не скористалися.

Вирішальною у матчі виявилася заміна в Ліверпуля, де Жоржиньо Вейналдум вийшов замість Енді Робертсона. Саме перший і забив два м'ячі, які зрівняли рахунок за сумою двох матчів.

Спершу той скористався прострілом Трента Александера-Арнольда, а потім відгукнувся на подачу зліва від Джердана Шакірі.

Барселона поступово прийшла до тями, але більше не зуміла створити моменти, тоді як Ліверпуль на 79-й хвилині забив переможний м'яч. Александер-Арнольд хитро відпасував Орігі з кутового, поки захисники суперника вимкнулися з гри, а той пробив точно у ворота.

Підсумковий рахунок 4:0 вивів англійський клуб у фінал, де зіграє з переможцем пари Тоттенхем - Аякс (перший матч - 0:1).

Ліверпуль - Барселона 4:0 (перший матч - 0:3)
Голи: Орігі, 7, 79, Вейналдум, 54, 56

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк, Робертсон (Вейналдум, 46) - Хендерсон, Фабіньо, Мілнер - Шакірі (Старрідж, 90), Орігі (Гомес, 85), Мане

Барселона: тер Штеген - Роберто, Піке, Лангле, Альба - Відаль (Артур, 74), Бускетс, Ракітіч (Малком, 81) - Мессі, Суарес, Коутіньо (Семеду, 60)

Попереджені: Фабіньо, Матіп - Бускетс, Ракітіч, Семеду