Ліверпуль розгромив Арсенал, Тоттенхем сенсаційно програв. Результати матчів чемпіонату Англії - відео

29 грудня 2018, 23:15

Сьогодні, 29 грудня, відбулись шість матчів 20 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Ліверпуль не залишив шансів лондонському Арсеналу. "Каноніри" першими відкрили рахунок, але протягом трьох хвилин двічі пропустили від Роберто Фірміно і уже до 16-ї хвилини поступались 2:1.

До перерви у воротах Арсенала побували ще два м'ячі - відзначились Садіо Мане та Мохамед Салах з пенальті. У другому таймі мерсисайдці добили суперника п'ятим голом, який забив Фірміно, оформивши хет-трик ударом з пенальті.

Ліверпуль набрав 54 очки і відірвався від Тоттенхема, який йде другим, на 9 пунктів. Посприяли цьому самі "шпори", які програли на власному полі Вулверхемптону 1:3. Уже завтра,30 грудня, Манчестер Сіті може повернутись на друге місце, якщо переможе Саутгемптон.

Ліверпуль - Арсенал - 5:1

Голи: Фірміно, 14, 16, 65(пен), Салах, 45(пен), Мане, 32 - Мейтленд-Найлз, 11

Ліверпуль: Аліссон, Ловрен, Робертсон (Клайн, 83), Александер-Арнолд, ван Дейк, Вейналдум (Лаллана, 78), Фабіньо, Шакірі, Мане (Хендерсон, 62), Фірміно, Салах

Арсенал: Лено, Папастатопулос, Мустафі (Косьельні, 46), Колашинац (Гендузі, 80), Ліхтштайнер, Джака, Мейтленд-Найлз, Ремзі, Торрейра, Івобі, Обамеянг (Ляказетт, 71)

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Англії Ліверпуль розгромив Ньюкасл 4:0, а Тоттенхем без проблем розібрався з Борнмутом - 5:0