Ліверпуль розгромив суперника, Вест Хем без Ярмоленка втратив перемогу. Результати матчів чемпіонату Англії - відео

27 жовтня 2018, 21:41

Відбулись шість матчів 10 туру англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль здобув восьму перемогу в чемпіонаті, обігравши на власному полі Кардіфф з рахунком 4:1. Дублем у складі мерсисайдців відзначився Садіо Мане. Лідер Ліверпуля єгиптянин Мохамед Салах відзначився голом та віддав дві результативні передачі. Ліверпуль поки що не знає поразок у новому сезоні англійської Прем'єр-ліги і з 26 очками очолює турнірну таблицю.

Клуб Андрія Ярмоленка, який нещодавно отримав важку травму і вибув на півроку, Вест Хем втратив перемогу у виїзному матчі з лестером. Молотобійці першими відкрили рахунок, відзначився Бальбуена, але на 89-ій хвилині Ндіді зрівняв рахунок. Варто відзначити, що з 38-ї хвилини Вест Хем грав у меншості.

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Посеред тижня Ліврепуль розгромив Црвену Звезду 4:0 у матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів.