Ліверпуль сенсаційно програв, Барселона не змогла перемогти Інтер. Результати матчів Ліги чемпіонів - відео

7 листопада 2018, 01:18

Відбулись вісім матчів четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Головна сенсація дня трапилася в Белграді, де Ліверпуль сенсаційно програв Црвені Звезді 0:2. Сербська команда обрала захисну тактику і вдало грала на контратаках. Героєм зустрічі став нападник Мілан Павков, який протягом семи хвилин оформив дубль. Форвард Црвени Звезди спочатку замкнув навіс з кутового, а пізніше влучно пробив з метрів 25-ти.

У іншому матчі групи Наполі вдруге відібрав очки в ПСЖ. Італійська команда першою пропустила, але у другому таймі додала в грі і мала кілька нагод, аби зрівняти рахунок. Наполі все ж свого добився на 63-ій хвилині, коли Інсіньє реалізував пенальті. У підсумку команди розійшлися миром, що дозволило Наполі очолити групу С.

Барселона без Ліонеля Мессі не змогла втримати перемогу в матчі з Інтером, зігравши 1:1. Каталонці забили на 83-ій хвилині, але за три хвилини до завершення основного часу Ікарді зрівняв рахунок. Однак, це не завадило Барселоні залишитися лідером групи. В паралельному матчі квартету В Тоттенхем програвав у матчі з ПСВ, але завдяки дублю Гаррі Кейна влаштував камбек і залишив шанси на прохід у наступний раунд Ліги чемпіонів.

Після поразки в Дортмунді мадридський Атлетіко взяв реванш вдома. "Матрацники" двічі розписались у воротах Боруссії, зрівнявшись з ними по очках у групі А. Монако програв Брюгге та втратив будь-які шанси на продовження боротьби в Лізі чемпіонів.

Також втратив шанси на плей-офф московський Локомотив, який розгромно програв Порту. Шальке без Євгена Коноплянки вдома переміг Галатасарай 2:0 і закріпився на другому місці у групі D.

Голи: Ікарді, 87 - Малком, 83

Інтер: Хандановіч - Врсалько, Де Врей, Шкрініар, Асамоа - Весіно, Брозовіч (Мартінес, 85) - Політано (Кандрева, 81), Наінгголан (Валеро, 63), Перішич - Мауро Ікарді

Барселона: тер Штеген - Роберто, Піке, Ленгле, Альба - Ракітіч, Бускетс, Артур (Відаль, 74) - Дембеле (Малком, 81), Л. Суарес, Коутіньйо

Попередження: Перішич, Брозовіч - Ракітіч

Група С

Црвена Звезда - Ліверпуль - 2:0
Голи: Павков, 22, 29

Наполі - ​​ПСЖ - 1:1
Голи: Інсіньє, 63 (пен) - Бернат, 45

Наполі: Оспіна - Максімовіч (Хісао, 76), Кулібалі, Альбіоль, Маріу Руї - Аллан, Гамшик, Руїс (Зелінскі, 71) - Кальєхон, Мертенс (Уна, 83), Інсіньє

ПСЖ: Буффон - Керер (Чупо-Мотінг, 90+2), Маркіньос, Тіаго Сілва, Бернат - Меньє (Кімпембе, 73), Верратті, Дракслер, Ді Марія (Кавані, 77) - Мбаппе, Неймар

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У попередньому турі Ліги чемпіонів Барселона перемогла Інтер 2:0, а ПСЖ вдома врятувався в грі з Наполі - 2:2.