Ліверпуль на останніх хвилинах переміг клуб Ярмоленка в англійській Прем'єр-лізі - відео

25 лютого 2020, 00:10

Ліверпуль переміг Вест Хем з рахунком 3:2 у заключному матчі 27 туру англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль уже на 9-й хвилині відкрив рахунок після голу Вейналдума, але вже через три хвилини Діоп зрівняв рахунок.

Після перерви Форнальс навіть вивів лондонський клуб вперед, але спочатку Салах відновив рівновагу в матчі, а за дев’ять хвилин до завершення зустрічі Мане приніс Ліверпулю перемогу.

Український нападник Вест Хема Андрія Ярмоленко участь в матчі не брав, оскільки продовжує відновлюватися від травми.

Після 27 турів АПЛ Ліверпуль продовжує лідирувати з відривом від Манчестер Сіті у 22 очки.

Ліверпуль — Вест Хем 3:2
Голи: Вейналдум, 9, Салах, 68, Мане, 81 — Діоп, 12, Форнальс, 54

Напередодні в рамках 27 туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед розгромив Вотфорд 3:0, а Арсенал обіграв Евертон 3:2.