Ліверпуль відібрав у Манчестер Сіті лідерство в англійській Прем'єр-лізі

26 серпня 2018, 02:48

В рамках третього туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль скористався осічкою Манчестер Сіті та очолив турнірну таблицю.

Чинний чемпіон Англії, в заявці якого не виявилося українського півзахисника Олександра Зінченка, гостював у Вулверхемптона, але так і не зумів здобути перемогу. Більш того, саме господарі зусиллями Віллі Болі відкрили рахунок на 57-й хвилині.

Гості відновили рівновагу на 69-му оберті секундної стрілки завдяки точному удару від Емеріка Лапорта, який скористався передачею Ілкая Гюндогана. Проте здобути перемогу манкуніанцям не вдалося.

Ліверпуль потіснив Сіті не тільки через осічку конкурента, але й власну перемогу. Єдиний гол і три очки мерсисайдцям приніс точний постріл Мохамеда Салаха на 23-й хвилині.

Ще в одному матчі дня Арсенал переграв із рахунком 3:1 Вест Хем, в складі якого на заміну за рахунку 1:2 вийшов український півзахисник Андрій Ярмоленко, але не зумів допомогти своїй команді врятуватися від поразки.

Всі результати дня:

Вулверхемптон - Манчестер Сіті 1:1
Голи: Болі, 57 - Лапорт, 69

Вулверхемптон: Руї Патрісіу - Беннетт, Коуді, Болі - Догерті, Невеш, Моутіньо, Хонні (Вінагре, 85) - Жота, Хіменес, Кошта (Траоре, 72)

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Компані, Лапорт, Менді - Фернандіньо, Гюндоган (Сане, 77) - Б. Сілва (Жезуш, 62), Д. Сільва, Стерлінг (Марез, 85) - Агуеро

Попереджені: Коуді - Компані, Д. Сільва

Ліверпуль - Брайтон 1:0
Гол: Салах, 23

Ліверпуль: Аліссон, Гомес, Робертсон, Александер-Арнолд (Матіп, 89), ван Дейк, Мілнер, Вейналдум, Кейта (Хендерсон, 67), Мане (Старрідж, 80), Салах, Фірміно

Брайтон: Райан, Балогун, Бонг, Монтойя, Даффі, Проппер, Стівенс, Біссума (Гросс, 80), Кнокерт (Джаханбахш, 76), Марч (Локадія, 75), Мюррей

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У заключному матчі другого туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль на виїзді переміг Кристал Пелас із рахунком 2:0, завдяки чому наздогнав за очками Манчестер Сіті.