Ліверпуль вперше в історії став клубним чемпіоном світу — відео

21 грудня 2019, 22:11

У фіналі Клубного чемпіонату світу англійський Ліверпуль із рахунком 1:0 переміг бразильський Фламенго та вперше в своїй історії став найкращим на планеті.

Англійський клуб міг повести в рахунку вже на старті гри, але Фірміно не використав вихід один на один із воротарем суперника, а Кейта промахнувся з ударної позиції.

Бразильська команда поступово відвела гру від своїх воріт, але все одно не зуміла створити по-справжньому небезпечні моменти для того, щоб забити.

На початку другого тайму Фламенго від голу врятувала вже стійка, в яку потрапив м’яч після удару від Фірміно. Майже відразу за цим хороший момент втратив Салах.

На 53-й хвилині Ліверпуль дозволив супернику створити шанси відкрити рахунок, але Габріел змусив Аліссона виручити своїх партнерів від пропущеного гола.

У підсумку командам довелося грати додатковий час, хоча в кінцівці основних 90 хвилин Алвеш врятував Фламенго, коли здалеку пробивав Хендерсон.

І все-таки, на 99-й хвилині Ліверпуль домігся свого. Мане отримав пас, розвернувся, віддав на вільного Фірміно, який на замаху прибрав захисника і голкіпера та відправив м’яч у сітку, чим приніс своїй команді перемогу в фіналі та трофей.