Ліверпуль врятувався в матчі з Челсі, Зінченко зіграв у переможному поєдинку Ман Сіті. Результати матчів чемпіонату Англії - відео

29 вересня 2018, 22:23

У центральному матчі 7 туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль зіграв унічию з Челсі, а український півзахисник Олександр Зінченко провів увесь матч за Манчестер Сіті в протистоянні з Брайтоном.

Лондонський Челсі відкрив рахунок у грі з мерсисайдцями на 25-ій хвилині. Еден Азар отримав пас від Ковачіча і пробив повз голкіпера у кут воріт. Наприкінці другого тайму головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп вирішив підсилити атаку, випустивши форварда Деніела Старріджа, який виявився джокером команди. Провівши всього три хвилини на полі Старрідж наважився на дальній удар і поцілив у дальню дев'ятку воріт Челсі.

Нічия лондонців та ліверпульців дозволила вийти в лідери Манчестер Сіті, за який увесь матч проти Брайтона відіграв хавбек збірної України Олександр Зінченко. Суперник Шахтаря по Лізі чемпіонів відкрив рахунок на 29-ій хвилині зусиллями Стерлінга, який замкнув простріл Сане. У другому таймі Серхіо Агуеро зробив рахунок упевненим. Аргентинець отримав пас від Стерлінга і в один дотик пробив точно в ціль.

Перемоги також здобули лондонські Тоттенхем та Арсенал, які після цього туру розмістились на четвертій і п'ятій сходинці чемпіонату відповідно.

Челсі - Ліверпуль - 1:1

Голи: Азар, 25 - Старрідж, 89

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Давід Луїс, Рюдігер, Алонсо - Канте, Жоржинью, Ковачіч (Барклі, 81) - Вілліан (Мозес, 73), Жиру (Мората, 65), Азар

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон - Вейналдум, Хендерсон (Кейта, 78), Мілнер (Старрідж, 86) - Салах (Шакірі, 66), Фірміно, Мане

Попередження: Мане, Мілнер

Огляд матчу

Манчестер Сіті - Брайтон - 2:0

Голи: Стерлінг, 29, Агуеро, 65

Манчестер Сіті: Едерсон, Лапорт, Отаменді, Уокер, Зінченко, Сільва (Фоден, 88), Фернандінью, Стерлінг, Бернарду Сілва, Сане (Марез, 71), Агуеро (Габріел Жезус, 66)

Брайтон: Райан, Данк, Бонг, Монтойя, Даффі, Кайяль, Проппер, Біссума, Кнокерт (Джаханбахш, 78), Марч (Іск'єрдо, 83), Локад (Мюррей, 73)

На 52-ій хвилині Сігурдссон не реалізував пенальті

Вест Хем у тому числі завдяки результативним діям українського півзахисника Андрія Ярмоленка переміг на своєму полі Манчестер Юнайтед в рамках сьомого туру англійської Прем'єр-ліги з рахунком 3:1.