Ліверпуль втратив лідерство в англійській Прем'єр-лізі - відео

3 березня 2019, 21:11

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) завершився 29-й тур.

Для того, щоб повернутися на перше місце в чемпіонаті Ліверпулю, потрібно було обіграти на виїзді Евертон, але господарі не дозволили сусідам по місту це зробити - 0:0.

Гості мали моменти для взяття воріт суперника по мерсисайдському дербі. У першому таймі свій шанс втратив Мохамед Салах, у другому - Фабіньо.

Огляд матчу Евертон - Ліверпуль

Тим самим Ліверпуль залишився на другій позиції, тоді як Манчестер Сіті вдалося з відривом в одне очко зберегти за собою лідерство в таблиці.

В іншому дербі - Західного Лондона - Челсі на виїзді переміг Фулхем. Гості відкрили рахунок завдяки Гонсало Ігуаїну наприкінці третини години в грі, але через сім хвилин Калум Чамберс відновив рівновагу.

Минуло трохи більше півгодини матчу, як Жоржиньо скористався передачею кращого асистента АПЛ Едена Азара та приніс своєму клубу перемогу. Челсі залишається на шостому місці, але з матчем у запасі потенційно є четвертою командою ліги.

MyScore.com.ua

Напередодні Манчестер Сіті з рахунком 1:0 переграв на виїзді Борнмут і вийшов на перше місце.