Ліверпуль здобув другу перемогу поспіль і наблизився до трійки лідерів у чемпіонаті Англії

12 березня 2017, 22:00
В єдиному недільному матчі 28-го туру чемпіонату Англії з футболу Ліверпуль на своєму полі здолав Бернлі

Рахунок у грі було відкрито досить швидко, і зробили це гості: на восьмій хвилині Барнс відгукнувся на передачу Лоутона з флангу і розстріляв ближній кут воріт Міньоле.

На останній хвилині першого тайму Ліверпуль зумів відігратися - Вейналдум скористався передачею з лівого флангу від Орігі і потужним ударом розпечатав ворота гостей.

У другому таймі перемогу Ліверпулю приніс точний удар з дальньої дистанції у виконанні Емре Джана.

2:1 - Ліверпуль впритул наблизився до трійки лідерів чемпіонату Англії і ще збільшив свій відрив від Арсенала.

Ліверпуль – Бернлі 2:1

Голи: Вейналдум, 45, Джан, 61 - Барнс, 7

Ліверпуль: Міньоле, Клаван, Матіп, Клайн, Мілнер, Лаллана, Джан, Коутіньо (Вудберн, 60), Вейналдум, Мане, Орігі (Лейва, 79).

Бернлі: Хітон, Кін, Уорд, Лоутон, Мі, Бойд (Брейді, 73), Бартон, Хендрік, Арфілд, Барнс, Грей (Воукс, 80).

.png_119 Фото:

Зазначимо, що напередодні першими півфіналістами Кубка Англії стали Манчестер Сіті та Арсенал, які обіграли Мідлсбро і Лінкольн Сіті відповідно.

Пізніше до них приєднався Тоттенхем, який на своєму полі розгромив Міллуол.