Ліверпуль наблизився до виходу в півфінал Ліги чемпіонів - відео

10 квітня 2019, 00:36

Ліверпуль здолав Порту з комфортним рахунком 2:0 у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Ліверпуль відкрив рахунок уже на 5-й хвилині матчу. Кейта отримав пас від Фірміно і м'яч після його удару зрикошетив від захисника та влетів у дальній кут воріт.

Через 21 хвилину мерсисайдці подвоїли перевагу. Цього разу забив уже сам Фірміно, який замкнув простріл з правого флангу у виконанні Александер-Арнольда.

У другому таймі Ліверпуль втретє розписався у воротах Порту, але арбітр зафіксував у Мане офсайд. Зрештою, господарі довели матч до перемоги та зробили вагомий крок до виходу у півфінал Ліги чемпіонів.

Ліверпуль - Порту - 2:0
Голи: Кейта, 5, Фірміно, 26

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Ловрен, ван Дейк, Мілнер - Фабіньо, Хендерсон, Кейта - Салах, Фірміно (Старрідж, 81), Мане (Орігі, 72)

Порту: Касільяс - Мілітан, Феліпе, М. Перейра (Фернандо, 77), Теллес - Отавио, Торрес (Кошта, 73), Данілу, Корона - Марега, Соарес (Браїмі, 62).

Попередження: Соарес, Феліпе

Відео голів і огляд матчу Ліверпуль - Порту

У паралелньому матчі дня в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Тоттенхем переміг Манчтестер Сіті з рахунком 1:0.