Ліверпуль здобув вольову перемогу, Манчестер Сіті за крок від чемпіонства. Результати матчів чемпіонату Англії

31 березня 2018, 21:37

31 березня відбулися перші поєдинки 32-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Першими в турі зустрічалися Кристал Пелас і Ліверпуль. Перший гол в матчі забили господарі - Мілівоєвіч реалізував пенальті на 13-й хвилині. Проте, відразу після перерви рахунок зрівняв Мане, а на 84-й хвилині кращий гравець Ліверпуля Мохамед Салах вирвав перемогу.

До речі, напередодні з'явилася цікава новина з Єгипту - Салах примудрився набрати мільйон голосів на президентських виборах, незважаючи на те, що не брав у них участі.

Кристал Пелас - Ліверпуль 1:2
Голи: Мілівоєвіч, 13, з пенальті - Мане, 49, Салах, 84.

Кристал Пелас: Хеннессі - Ван-Біссака (ФМСУ-Менса, 88), Келлі, Сахо, ван Анхольт - Кабай (Лофтус-Чик, 73), Мілівоєвіч, Макартур - Таунсенд, Бентеке, Заха.

Ліверпуль: Каріус - Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк, Робертсон - Вейналдум (Лаллана, 65; Ловрен, 70), Хендерсон, Мілнер - Салах, Фірміно, Мане (Окслейд-Чемберлен, 64).

Манчестер Юнайтед на своєму полі без особливих проблем переміг над Суонсі. У матчі було забито всього два голи, і обидва були забиті на початку першого тайму - спочатку на 5-й відзначився Ромелу Лукаку, а на 20-й Алексіс Санчес зміцнив перевагу манкуніанців.

Суонсі спробував зачепитися за результат в середині другого тайму, але блискуче зіграв голкіпер МЮ Давид де Хеа, виручивши в декількох епізодах.

Манчестер Юнайтед - Суонсі 2:0
Голи: Лукаку, 5, Санчес, 20.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Смоллінг, Лінделеф, Янг - Матіч, Погба - Мата (Мактоміней, 90 + 1), Лингард (Еррера, 76), Санчес (Рашфорд, 75) - Лукаку.

Суонсі: Фабіанскі - Ван дер Хоорн, Моусон, Фернандес - Нотон, Кі (Керролл, 46), Клукас (Раутледж, 56), Кінг, Ольссон - Дайер (Абрахам, 46), Айю.

Манчестер Сіті на виїзді з Евертоном взявся за справу з перших же хвилин - уже до 13-ї хвилині рахунок був 0:2 на користь гостей. Спочатку відмінним ударом з льоту рахунок відкрив Лерой Сане, а трохи пізніше Габріель Жезус забив другий гол.

На 37-й хвилині Рахім Стерлінг довів рахунок до розгромного.

У другому таймі гра особливо не змінилася, хіба що Манчестер Сіті трохи зменшив оберти. Цим скористався Яннік Боласі, скоротивши рахунок. Таким чином, наступна перемога принесе Манчестер Сіті чемпіонський титул.

Евертон - Манчестер Сіті 1:3
Голи: Болас, 63 - Сане, 4, Габріель Жезус, 12, Стерлінг, 37

Евертон: Пікфорд - Коулмен, Кін, Ягелка, Бейнс - Шнейдерлен - Уолкотт, Руні (Девіс, 57), Калверт-Льюин (Банінжім, 75), Болас - Тосун (Ньяссе, 79)

Манчестер Сіті: Едерсон - Отаменді, Компані, Емерік Ляпорт (Данило, 87) - Фернандіньо - Уокер, Де Брюйне (Гюндоган, 77), Д. Сілва, Сане - Стерлінг (Б. Сілва, 64), Габріель Жезус

Таблиця офіційного сайту УЄФА

У минулому турі нападник Ліверпуля Мохамед Салах побив клубний рекорд, забивши 35 голів, і приніс перемогу своїй команді.