Ліверпуль зміцнив лідерство в англійській Прем'єр-лізі

22 грудня 2018, 00:12

У стартовому матчі 18-го туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль переміг на виїзді Вулверхемптон із рахунком 2:0 і відірвався від свого найближчого переслідувача Манчестер Сіті на чотири очки.

Гостям вдалося відкрити рахунок на 18-й хвилині, коли Фабіньо після передачі Садіо Мане зробив простріл на Мохаммеда Салаха, який в дотик пробив точно у ворота.

Господарі не зуміли організувати гідну відповідь супернику до перерви й на початку другого тайму. Більш того, мерсисайдці продовжили діяти гостріше за опонентів.

На 68-му обороті секундної стрілки лідеру Прем'єр-ліги вдалося збільшити свою перевагу. Це Вірджіл ван Дейк скористався пасом Салаха та записав своє ім'я серед авторів голів.

В останні хвилини Ліверпуль втратив ще ряд моментів, щоб довести рахунок до розгромного, але задовольнився результатом 2:0. Свій поєдинок 18-го туру Манчестер Сіті проведе 22 грудня вдома проти Крістал Пелас.

Вулверхемптон - Ліверпуль 0:2
Голи: Салах, 18, ван Дейк, 68

У попередньому турі АПЛ Ліверпуль переграв Манчестер Юнайтед на своєму полі з рахунком 3:1.