Ліверпуль зробив впевнений крок до групового етапу. Результати перших матчів плей-офф Ліги чемпіонів

16 серпня 2017, 00:01
Відбулися перший матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів за вихід в груповий етап турніру

У центральному матчі дня Ліверпуль гостював в Зінсхаймі у місцевого Хоффенхайма. Команді Юргена Клоппа вдалося здобути перемогу з рахунком 2:1 та покращити свої шанси на прохід в наступний етап турніру.

В кінці першого тайму Ліверпуль вивів вперед Трент Александер-Арнольд - молодий захисник відзначився ударом зі штрафного. У другому таймі захисник Хоффенхайма Нортвейт оформив автогол, а самій кінцівці Марк Ут мінімально виправив ситуацію для німецького колективу.

Хоффенхайм - Ліверпуль 1:2

Голи: Ут, 87 - Александер-Арнольд, 35, Нордтвейт, 74 (у свої ворота)

Хоффенхайм: Бауманн - Ермін Бічакчич (Нордтвейт, 52), Фогт, Хюбнер - Кадержабек, Рупп (Амірі, 53), Демірбай, Цубер - Крамаріч, Вагнер, Гнабрі (Ут, 70)

Ліверпуль: Міньоле - Александер-Арнольд, Матіп, Ловрен, Морено - Джан, Хендерсон (Мілнер, 63), Вейналдум - Салах, Фірміно (Соланке, 84), Мане (Груйіч, 89)

Попередження: Ермін Бічакчич, Хюбнер - Джан, Александер-Арнольд

На окрему увагу заслуговує матч АПОЕЛ - Славія. У складі Славії на полі з'явився півзахисник збірної України Руслан Ротань, який відзначився жовтою карткою і був замінений на 72-й хвилині. Інший українець Славії Едуард Соболь на цей матч в заявку не потрапив.

Гол: Касім, 90 + 1 (автогол)

На минулій стадії турніру Ліги чемпіонів покинуло київське Динамо, яке поступилося швейцарському клубу Янг Бойз за правилом виїзного гола.