У перерві матчу. Зіркові футболісти англійського топ-клубу влаштували розбірки в роздягальні - відео

12 вересня 2020, 13:57

Компанія Amazon показала кадри з конфліктом гравців Тоттенхема Уго Льоріса і Сон Хин-Міна під час матчу 33-го туру англійської Прем'єр-ліги з Евертоном.

Відео, яке є частиною документального фільму про лондонський клуб, було опубліковано у Twitter.

У ролику видно, як Льоріс ще на футбольному полі почав пред'являти претензії партнерові, який не відпрацював належним чином в обороні в одному з моментів.

Конфлікт продовжився вже в роздягальні, куди команда пішла на перерву. Зупинити його вдалося лише після втручання інших гравців Тоттенхема.

Сам матч між «шпорами» і Евертоном завершився перемогою першої команди з рахунком 1:0.

Раніше у Греції через бійку в барі був заарештований капітан Манчестер Юнайтед Гарі Магуайр.

Редактор: Євген Нещерет