Динамо розгромило Львів, Маріуполь переміг Олександрію. Результати матчів української Прем'єр-ліги — відео

3 серпня 2019, 22:24

Відбулися три поєдинки другого туру української Прем'єр-ліги (УПЛ).

Динамо гостювало у Львові проти однойменної команди та домоглося розгромної перемоги з результатом 3:0, хоча перший м’яч забило лише в доданий до першого тайму час.

Розмочити ворота Богдана Сарнавського вдалося Віталію Буяльському після навісу Сергія Сидорчука. Через дві хвилини він же оформив дубль ударом з пенальті.

Після перерви не минуло й семи повних обертів секундної стрілки, як гості забили третій м’яч. Цього разу відзначився Карлос де Пена, а гольовий пас знову віддав Сидорчук.

Відео голів та огляд матчу Львів — Динамо

Львів — Динамо 0:3
Голи: Буяльський, 45+1, 45+3 (з пенальті), Де Пена, 52

Львів: Сарнавський — Вісенте, Борзенко, Братков, Адамюк — Мартан (Сабіно, 28), Алваро — Пернамбуко, Богунов (Педро, 81), Ренан (Шина, 46) — Бруно

Динамо: Бущан — Кендзьора (Циганков, 46), Бурда, Шабанов, Кадар — Сидорчук, Буяльський (Кадірі, 73) — Караваєв, Шепелєв, Де Пена — Бєсєдін (Соль, 66)

Попереджені: Бруно, Сабіно, Алваро, Шина — Де Пена, Бєсєдін

В іншому матчі дня четверта команди минулого сезону Маріуполь перемогла бронзового призера Олександрію завдяки голам Руслана Фоміна та Владислава Вакули — 2:1.

Відео голів та огляд матчу Маріуполь Олександрія

Маріуполь — Олександрія 2:1
Голи: Фомін, 78 (з пенальті), Вакула, 84 — Сітало, 90+5

Маріуполь: Худжамов — Кирюханцев, Чоботенко, Яворський, Биков — Федорчук, Чех — Чурко (Дава, 85), Мишнєв (Топалов, 75), Вакула — Фомін (Кащук, 81)

Олександрія: Паньків — Пашаєв, Бабогло, Бухал, Мірошниченко — Гречишкін, Ковалець, Банада — Лучкевич (Сітало, 80), Безбородько, Третьяков (Шастал, 43)

Попереджені: Вакула — Мірошниченко, Бабогло, Безбородько, Ковалець

Ще в одному поєдинку Десна на своєму полі зуміла перемогти Ворсклу — 2:0. Взяття воріт — в активі у Владислава Калитвинцева та Олександра Філіппова.

Відео голів та огляд матчу Десна Ворскла

Десна — Ворскла 2:0
Голи: Калитвинцев, 19, Філіппов, 79

Десна: Паст — Д. Фаворов, Імереков, Гітченко, Мостовий — Богданов, Огиря — Кузик (Картушов, 46), А. Фаворов, Калитвинцев (Конопля, 87) — Філіппов.

Ворскла: Ткаченко — Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Кане — Скляр (Коломоєць, 76), Петрович (Челядин, 86), Габелок, Васін — Шехіч, Артур (Ребенок, 68)

Попереджені: Мостовий, Огиря, Паст — Шехіч, Васін, Мартиненко

УПЛ

У першому турі УПЛ нового сезону Динамо з рахунком 2:0 обіграло на виїзді Карпати, тоді як Олександрія поступилася на своєму полі Шахтарю — 1:3.