Динамо розгромило аутсайдера і відірвалося від Шахтаря в українській Прем'єр-лізі - відео

28 лютого 2021, 21:35

Київське Динамо перемогло на виїзді Львів з рахунком 4:1 у матчі 16 туру української Прем'єр-ліги.

Динамо повело в рахунку уже на першій хвилині після голу Бєсєдіна, а на перерву кияни пішли з перевагою у два м’ячі - з пенальті відзначився Циганков.

На старті другого тайму Кендзьора забив у ворота Львова третій м’яч, але на 69-й хвилині Нич відновив інтригу в матчі.

Після забитого голу львів'яни почали діяти активніше і мали кілька нагод забити і другий м’яч, натомість пропустили четвертий гол і зазнали розгромної поразки.

Динамо набрало 37 очок та зміцнило лідерство, випереджаючи Шахтар, який йде другим, на чотири очки.

Львів — Динамо 1:4
Голи: Нич, 69 — Бєсєдін, 1, Циганков, 36 (пен), Кендзьора, 52, Лєднєв, 90

УПЛ

Раніше у матчі 16 туру української Прем'єр-ліги луганська Зоря у меншості на останніх хвилинах перемогла донецький Шахтар з рахунком 1:0.