Львів допоміг Динамо залишитися на другому місці. Результати матчів чемпіонату України - відео

9 грудня 2018, 19:17

Відбулись два заключні поєдинки 18 туру української Прем'єр-ліги.

Олександрія несподівано вдома поступилася Львову, втративши можливість обійти київське Динамо та повернути собі друге місце. Олександрія змушена була виймати м'яч із сітки власних воріт уже на 2-ій хвилині. Захист господарів провалився під час розіграшу кутового, чим скористався Адамюк.

На 30-ій хвилині захисник Львова Адамюк оформив дубль - м'яч після його удару від стійки влетів у ворота. Наприкінці матчу Шендрик відквитав один гол, але на більше не вистачило часу.

У ще одному матчі дня Олімпік зіграв унічию з Десною. Обидва м'ячі були забиті у другому таймі. На 60-ій хвилині Эвген Пасіч красивим ударом закрутив м'яч у дальній кут і вивів Олімпік уперед.

Гостям дуже швидко вдалося відігратися. На 63-ій хвилині Фаворов ударом головою зрівняв рахунок. Нічия дозволила Десні піти на зимову перерву в чемпіонській групі.

Олександрія - Львів - 1:2
Голи: Шендрик, 84 - Адамюк, 2, 30

Олександрія: Паньків, Пашаєв (Стецьков, 35), Бондаренко, Микицей, Шендрик, Протасов (Задерака, 72), Ковалець, Довгий (Устименко, 66), Гречишкін, Сітало, Шастал

Львів: Бандура, Западня (Голіков, 76), Воронін, Парамонов, Тейлор, Жонатан Ліма, Сабіно (Араужо, 90+5), Борзенко, Мартан, Адамюк, Бруно

Попередження: Бондаренко, Шендрик, Шастал - Воронін, Сабіно, Мартан, Борзенко

Гол Адамюка, 0:1

Гол Адамюка, 0:2

Гол Шендрика, 1:2

Олімпік - Десна - 1:1
Голи: Е. Пасіч, 60 - Д. Фаворов, 63

Олімпік: Махновський - Зубейко, Гришка, Немчанінов, Є. Пасіч - Цимбалюк, Кольцов - Г. Пасіч, Гай, Балашов (Кравченко, 88) - Дегтярьов (Шиндер, 61)

Десна: Паст - Д. Фаворов, Імереков, Братков, Мостовий - Волков (Банасевіч, 70), Огиря, А. Фаворов, Картушов - Хльобас (Безбородько, 65) - Філіппов (Ковпак, 90+1)

Попередження: Мостовий - Кравченко

Огляд матчу

Таблиця сайту УПЛ

Напередодні Динамо розгромило Карпати 4:0, а Зоря не залишила шансів київському Арсеналу - 3:0.