Рух у дербі перервав переможну серію Львова в українській Прем'єр-лізі - відео

28 квітня 2021, 21:33

В перенесеному матчі 18 туру української Прем'єр-ліги Рух зіграв внічию 1:1 у дербі зі Львовом, перервавши триматчеву переможну серію «містян».

Першим відкрив рахунок Львів, коли на 33-й хвилині у ворота своєї колишньої команди забив Ернест.

На початку друго тайму арбітр призначив за гру рукою пенальті у ворота Львова, який реалізував Кондраков.

На 57-й хвилині Львів залишився в меншості після вилучення Міубі, але чисельною перевагою Рух не скористався.

За три тури до завершення чемпіонату Львів посідає дев’яте місце, а Рух — 12-те.

Львів — Рух 1:1
Голи: Ернест, 33 — Кондраков, 54 (пен)
Вилучення: Міубі, 57 (Львів)

УПЛ

Повідомлялося, що луганська Зоря у скандальному матчі програла донецькому Олімпіку з рахунком 1:2 у перенесеному матчі 10 туру української Прем'єр-ліги та не змогла впритул наблизитися до Шахтаря.