Львівське дербі завершилося миром, Олександрія вдруге поспіль програла. Результати матчів чемпіонату України

22 вересня 2018, 21:33

У суботу, 22 вересня, трьома матчами стартував дев'ятий тур чемпіонату України з футболу.

У стартовому матчі ігрового дня Маріуполь на своєму полі обіграв Олександрію. Єдиний гол у цьому матчі на восьмій хвилині забив форвард азовців Руслан Фомін, який отримав передачу з глибини і вразив ближній кут воріт.

Для Маріуполя ця перемога стала другою поспіль і підняла команду в середину турнірної таблиці. Олександрія програла вже другий матч поспіль і за підсумками туру може втратити другу позицію в чемпіонаті.

Маріуполь - Олександрія 1:0
Гол: Фомін, 8

Маріуполь: Гальчук - Тищенко, Яворський, Биков, Демірі - Ігнатенко, Федорчук - Чурко (Вакула, 62), Мишнєв, Зубков (Борячук, 75) - Фомін (Пихальонок, 82)

Олександрія: Паньків - Микицей, Бондаренко, Шендрик, Цуріков (Стецьків, 46) - Ковалець, Запорожан, Банада - Полярус (Шастал, 68), Паламар (Сітало, 53), Задерака

Попередження: Ігнатенко, Фомін, Биков - Запорожан

Головний матч дня був зіграний у Львові, де відбулося дербі між Львовом і Карпатами. У першому таймі голів забито не було, але набагато ближчими до успіху були саме номінальні господарі. Найкращий шанс, щоб відкрити рахунок, був у Джонатана, який пробив головою в поперечину після навісу Путраша. Карпати відповіли не менш небезпечно і також з попаданням у каркас - в сантиметрах від голу був Кльоц.

У другому таймі небезпечних моментів стало ще більше, з'явилися і голи. Рахунок відкрили Карпати - феноменальний удар зі штрафного метрів з 40-ка вдався майстру дальніх ударів Сергію Мякушку. Львову на відповідь знадобилися всього чотири хвилини - Бруно розстріляв ворота Шевченка після точного пасу Западні.

У кінцівці матчу було більше розмов, ніж конструктивних дій на полі, тому рахунок не змінився.

Львів - Карпати 1:1
Голи: Бруно, 79 - Мякушко, 74

Львів: Бандура - Адамюк, Сабіно (Приймак, 85), Голіков, Путраш - Каленчук, Джонатан - Тейлор, Аугусто (Западня, 75), Мартан - Бруно.

Карпати: Шевченко - Федецький, Ковтун, Мехреміч, Бородай - Гуцуляк (Понде, 75), Ербес - Мякушко (Варгас, 88), Ді Франко, Кльоц - Швед (Мендес, 86).

Попередження: Бруно, Каленчук, Тейлор - Федецький, Мехреміч.

В останньому матчі суботи Олімпік обіграв аутсайдера чемпіонату - Арсенал-Київ з рахунком 3:1. Переможний м'яч на рахунку захисника Гришка.

Завдяки цій перемозі Олімпік піднявся на четверте місце в турнірній таблиці, Арсенал все більше відстає від суперників.

Арсенал-Київ - Олімпік 1:3
Голи: Гринь, 58 - Вакуленко, 16, Гришко, 64, Дегтярьов, 82

Арсенал-Київ: Будюк - Майданевич, Піріс, Карась, Дубінчак (Осман, 86) - Евтоскі, Домбровський - Лола (Бушман, 79), Оріховський (Семенюк, 77), Гринь - Алексєєв

Олімпік: Махновський - Зубейко, Гришко, Кравченко, Е. Пасіч - Кольцов, Вакуленко - Г. Пасіч (Дегтярьов, 46), Ксьонз, Балашов (Трояновський, 87) - Тейшейра (Сондей, 86)

Попередження: Піріс, Дубінчак, Майданевич, Гринь - Зубейко, Дегтярьов

На 76-й хвилині Вакуленко не реалізував пенальті (перекладина)

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УПЛ

Нагадаємо, в минулому турі Прем'єр-ліги Львів перервав свою тривалу серію без перемог, на виїзді обігравши Чорноморець.