Люксембург - Україна. Відео голів та огляд матчу

26 березня 2019, 00:11

Збірна України перемогла на виїзді з рахунком 2:1 команду Люксембургу в другому турі відбору на Євро-2020.

Гості пропустили на 34-й хвилині, коли після помилки Богдана Бутка рахунок відкрив Давід Тюрпель.

Господарі недовго мали перевагу, адже на 40-му обороті секундної стрілки жовто-сині відновили рівновагу після голу Віктора Циганкова.

Зрівнявши рахунок, збірна України намагалася відшукати момент, щоби вийти вперед, але не зуміла реалізувати свої шанси в основні 90 хвилин матчу.

Проте у доданий до другого тайму час Руслан Малиновський виконав штрафний з лівого флангу, після чого Жерсон Родрігес зрізав м'яч в свої ворота.

Збірна України з рахунком 2:1 вирвала перемогу в гостьовому поєдинку другого туру кваліфікації на Євро-2020 проти Люксембурга і стала лідером групи B.