Маккабі Тель-Авів — Шахтар. Де і коли дивитися матч Ліги Європи

18 лютого 2021, 08:30

НВ розповідає все, що потрібно знати бажаючим стежити за подіями першої гри 1/16 фіналу Ліги Європи між Маккабі Тель-Авів і Шахтарем.

Поєдинок Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) — Шахтар (Україна) відбудеться сьогодні, 18 лютого, о 22:00 за київським часом в Тель-Авіві на стадіоні Блумфілд.

Пряму трансляцію поєдинку покажуть телеканал Футбол 2 і поп-ап канал Volia Football HD 1 на стрімінговому сервісі MEGOGO. НВ проведе онлайн-трансляцію гри та подій навколо неї, починаючи з 21:30.

Як команди вийшли до 1/16 фіналу

Маккабі потрапив в Лігу Європи після вильоту в кваліфікації Ліги чемпіонів. У групі ЛЄ клуб програв перше місце Вільярреалу, але обійшов Карабах і Сівасспор.

Шахтар також опинився в Лізі Європи після виступів у Лізі чемпіонів, де посів третє місце в квартеті з Реалом і Боруссією Менхенгладбах, обійшовши Інтер.

В якій формі суперники

Маккабі виграв шість попередніх матчів поспіль, які припали на чемпіонат Ізраїлю, і не програє 14 поєдинків поспіль у всіх турнірах.

Шахтар провів один офіційний матч у 2021 році, в якому зіграв внічию з Колосом (0:0) в українській Прем'єр-лізі. У 13 попередніх іграх у всіх турнірах зазнав однієї поразки.