Шахтар із перемоги стартував у плей-офф Ліги Європи

18 лютого 2021, 23:50

Шахтар з рахунком 2:0 переміг на виїзді Маккабі Тель-Авів у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

До 23-ї хвилини в гостей не було реальних моментів для взяття воріт, поки Мораес не пробив метрів з 10-ти, перебуваючи по центру воріт, а Тенненбаум не впорався з його ударом.

І все ж, по завершенні півгодини гри донецький клуб вийшов уперед. Це Алан Патрік із декількох метрів ударом в дотик пробив воротаря господарів після пасу Матвієнка.

В другому таймі Шахтар міг забивати ще мінімум двічі, але спершу Марлос, а потім Коноплянка не реалізували свої шанси - останній не використав вихід один на один з голкіпером господарів.

Проте, чемпіон України все ж збільшив свою перевагу, коли після контратаки Тете відправив м'яч у ворота після пасу Фернандо.

Поєдинок-відповідь відбудеться 25 лютого в Києві, де донецький клуб буде господарями поля.

Маккабі Тель-Авів - Шахтар 0:2

Голи: Алан Патрік, 31, Тете, 90+2

В іншому матчі цієї ж стадії в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи Динамо і Брюгге зіграли внічию 1:1 у Києві.