Скандал у Кубку Африки. Збірна Тунісу відмовилася догравати матч після грубої помилки судді

12 січня, 18:45
Той самий суддя (Фото:Twitter)

Матч групового етапу Кубка Африканських націй між командами Тунісу та Малі (0:1) завершився скандалом.

Як повідомляє The Athletic, головний арбітр матчу Дженні Сіказве дав фінальний свисток на 11 секунд раніше, ніж завершився основний час поєдинку.

Повідомляється, що представники Конфедерації африканського футболу розібралися в ситуації через 20 хвилин після завершення гри, коли головний тренер збірної Малі Мохаммед Магассуба давав прес-конференцію.

Футбольні чиновники оголосили, що матч буде відновлено через 40 хвилин після передчасного фінального свистка. Збірні Тунісу та Малі мали дограти три хвилини.

Тим не менш, футболісти команди Тунісу, які отримали несподіваний шанс уникнути поразки, відмовилися повертатися на поле. Судді прочекали три хвилини у компанії з гравцями з Малі, після чого оголосили про завершення поєдинку.

Цікаво, що рефері матчу вперше дав фінальний свисток на 85-й хвилині, але після вказівки на помилку дозволив командам провести на полі ще кілька хвилин.

Матч Кубка Африки між збірними Малі та Тунісу проходив на стадіоні у Камеруні, на якому ніде не відображався офіційний час гри.

Раніше у чемпіонаті Франції під час поєдинку 13-го туру французької Ліги 1 між Реймсом та Монако (0:0) головний арбітр Жеремі Піньяр ліктем вдарив півзахисника господарів Морету Кассамана.

Редактор: Іван Мартинов