Футболіст збірної України першим голом зі штрафного в чемпіонаті Італії допоміг своєму клубу виграти — відео

28 липня 2020, 22:56

Провідний півзахисник збірної України Руслан Малиновський забив свій перший м’яч у чемпіонаті Італії в складі Аталанти.

Гравець центру поля почав поєдинок 37-го туру проти Парми в запасі, але в перерві вийшов на заміну за рахунку 0:1 на користь суперника.

Вже на 70-й хвилині Аталанті вдалося відновити рівновагу, коли сам Малиновський ударом зі штрафного пробив точно у ворота.

На 84-й хвилині команда українського футболіста змогла вирвати перемогу, коли голом відзначився експівзахисник харківського Металіста Алехандро Гомес.

Цей успіх дозволив Аталанті закріпитися на третьому місці з відставанням в п’ять очок від Ювентуса, який вже став чемпіоном — той ще не зіграв свій матч 37-го туру.

У минулому турі нереалізований Малиновським пенальті коштував Аталанті перемоги над Міланом в чемпіонаті Італії.