Малиновський забив 15-й гол за Аталанту в матчі Серії А проти команди екснаставника Шахтаря — відео

22 квітня 2021, 22:00

Гол футболіста збірної України Руслана Малиновського дозволив Аталанті зіграти внічию у виїзному матчі чемпіонату Італії проти Роми екснаставника Шахтаря Паулу Фонсеки.

Півзахисник вийшов в основному складі своєї команди та на 26-й хвилині відкрив рахунок у поєдинку після прострілу Госенса з лівого флангу.

Наприкінці майже години гри Малиновського замінили, а на 69-й хвилині Аталанта залишилася в меншості після вилучення того ж Госенса.

В результаті Ромі вдалося зрівняти рахунок на 75-й хвилині завдяки голу Крістанте, але гості, в запасі яких весь матч просидів інший українець Віктор Коваленко, втримали нічию 1:1.

Огляд матчу Рома - Аталанта

Цей результат дозволив Аталанті піднятися на третє місце, випереджаючи за особистими зустрічами Ювентус, який напередодні переміг Парму - 3:1.

18 квітня гол півзахисника збірної України Руслана Малиновського приніс перемогу Аталанті в матчі 31-го туру італійської Серії А над Ювентусом.