Малиновський віддав гольовий пас в Кубку Італії, але його команда вилетіла — відео

15 січня 2020, 19:11

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський віддав гольовий пас у матчі Кубка Італії проти Фіорентини, але це не допомогло його команді вийти у наступний раунд.

Фіорентина відкрила рахунок уже на 11-й хвилині - відзначився Кутроне. У другому таймі з допомогою Малиновського Аталанта зуміла відігратись. На 67-й хвилині українець зробив простріл На Ілічіча, який ударом в один дотик відправив м’яч у сітку.

Однак на 84-й хвилині Аталанта пропустила другий гол і поступилась з рахунком 1:2,вилетівши з Кубка Італії на стадії 1/8 фіналу.

Раніше В рамках 16 туру Серії А Малиновський відзначився голом у ворота Болоньї (1:2), забивши свій другий м’яч за Аталанту в рамках чемпіонату Італії.

Перед цим гол у ворота Верони став для Малиновського дебютним у чемпіонаті Італії.