Українець ефектним голом приніс перемогу своєму клубу в матчі чемпіонату Італії — відео

28 лютого 2021, 17:09

Провідний півзахисник збірної України Руслан Малиновський видовищним голом приніс перемогу Аталанті в домашньому матчі чемпіонату Італії проти Сампдорії.

Господарі відкрили рахунок на 40-й хвилині, коли після пасу від Луїса Муріеля Малиновський прорвався до чужих воріт і поцілив у лівий верхній кут ефектним ударом.

На 70-му оберті секундної стрілки Робін Госенс подвоїв перевагу команди з Бергамо після того, як йому асистував Йоакім Мехле.

Аталанта втримала перемогу з рахунком 2:0, тому перше взяття воріт авторства Малиновського стало переможним для його клубу.

Огляд матчу Сампдорія — Аталанта

Українець вийшов у стартовому складі та був замінений на 83-й хвилині. Його співвітчизник і партнер по команді Віктор Коваленко весь матч провів у запасі.

Повідомлялося, що у Малиновського виявлена грижа в області живота, але оскільки той не відчуває серйозного дискомфорту, з проведенням операції не поспішають.