Лідер збірної України потрапив у команду тижня Серії А за версією популярного порталу

22 березня 2021, 20:24

Півзахисник збірної України та італійської Аталанти Руслан Малиновський став героєм матчу Серії А проти Верони і потрапив у символічну збірну тижня чемпіонату за версією популярного порталу WhoScored.

Малиновський вийшов у стартовому складі Аталанти і вже у першому таймі відзначився голом з пенальті та результативною передачею, принісши у підсумку своїй команді перемогу з рахунком 2:0.

WhoScored поставив українцю за гру оцінку 8,6. Цікаво, що більшу оцінку у команді тижня отримали лише два футболісти — воротар Беневенто Лоренцо Монтіпо (8,8) і півзахисник Кротоні Джуніор Уолтер Мессіас (9,0).

WhoScored.com

Слід відзначити, що Малиновський був заміненй на 87-й хвилині, а замість нього впереше у складі Аталанти вийшов інший українець Віктор Коваленко.

Раніше гол Малиновського у ворота Сампдорії потрапив у п’ятірку найкращих голів Аталанти у лютому.