Манчестер Юнайтед і Тоттенхем стартували з перемог. Результати неділі в чемпіонаті Англії

13 серпня 2017, 20:08
У неділю, 13 серпня, двома матчами завершився перший тур чемпіонату Англії з футболу

Тоттенхем здобув важку виїзну перемогу над новачком Прем'єр-ліги Ньюкаслом. Перший тайм пройшов у повільному темпі і завершився без забитих м'ячів, а після перерви "Шпори" забили двічі, багато в чому скориставшись чисельною перевагою після вилучення Шелві. Обидва рази голи спорудив Крістіан Еріксен - в першому випадку він асистував Деллі Аллі, а в другому забезпечив передачею Бена Девіса.

Ньюкасл - Тоттенхем 0: 2

Голи: Аллі, 61, Девіс, 70

Ньюкасл: Елліот - Манкільо, Лежен (Мбембе, 34), Кларк, Дамметт (Ласкеллес, 7) - Шелві, Хейден, Рітчі - Атсу, Гейл (Меріно, 76), Перес

Тоттенхем: Льоріс - Уокер-Пітерс, Альдервейрельд, Вертонген, Девіс - Дайєр, Дембеле (Уінкс, 90) - Сіссоко (Сон Хин Мін, 58), Аллі (Ваньяма, 82), Еріксен - Кейн

Попередження: Рітчі - Кейн, Девіс

Вилучення: Шелві, 48 (неспортивна поведінка)

Манчестер Юнайтед новий чемпіонат почав з розгрому Вест Хема, який непогано підсилився в міжсезоння. Перший тайм пройшов з активною грою обох команд, але відзначитися вдалося лише господарям - Ромелу Лукаку реалізував свій шанс після пасу Решфорда.

У другому таймі Юнайтед забив ще тричі: Лукаку оформив дубль, а на останніх хвилинах Марсьяль і Погба довершили розгром команди Славена Біліча.

Манчестер Юнайтед - Вест Хем 4: 0

Голи: Лукаку, 33, 53, Марсьяль, 87, Погба, 90

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Байллі, Джонс, Блінд - Матіч, Погба - Решфорд (Марсьяль, 80), Мхітарян (Лінгард, 88), Мата (Феллаїні, 76) - Лукаку

Вест Хем: Харт - Сабалета, Рід, Огбонна, Масуаку (Крессуелл, 81) - Нобл (Сако, 61), Обьянг - Арнаутович, Фернандес (Райс, 61), Айю - Чічаріто

Попередження: Байллі, Валенсія - Сабалета, Огбонна

У суботу чемпіон Англії Челсі стартував з сенсаційної поразки від Бернлі, а Ліверпуль втратив перемогу над Уотфордом.

Нагадаємо, в стартовому матчі нового сезону Прем'єр-ліги Арсенал вирвав перемогу над Лестером з рахунком 4:3.