Манчестер Юнайтед мінімально переміг у першій півфінальній битві Ліги Європи

4 травня 2017, 23:59
Манчестер Юнайтед здобув мінімальну перемогу у виїзному матчі проти Сельти в першому півфіналі Ліги Європи

Гра мала прагматичний характер, не балуючи глядачів на Балаїдосі безліччю гольових моментів. Проте, як у першому таймі, так і у другій половині зустрічі манкуніаці були ближчими до забитого м'яча і змогли втілити свою перевагу в гол після перерви. Маркус Решфорд потужно пробив зі штрафного у воротарський кут і застав зненацька Альвареса. Як виявилося, цей гол став єдиним у зустрічі.

0:1 - Манчестер Юнайтед забезпечив собі комфортну перевагу в першому півфінальному матчі Ліги Європи. Матч-відповідь між цими суперниками відбудеться 11 травня в Манчестері на Олд Траффорд.

Сельта - Манчестер Юнайтед 0:1

Гол: Решфорд, 67

Сельта: Альварес - Джонні, Ронкалья, Кабраль, Мальо (Бовю, 90+1) - Ернандес, Радойя, Васс (Хосабед, 74) - Сісто, Гвідетті, Аспас

Манчестер Юнайтед: Ромеро - Дарміан, Блінд, Байллі, Валенсія - Погба, Феллаїні, Еррера - Мхітарян (Янг, 78 (Смоллінг, 89)), Решфорд (Марсьяль, 80), Лінгард

Попередження: Мальо - Феллаїні, Погба

Нагадаємо, напередодні в іншому півфінальному протистоянні Ліги Європи Аякс на своєму полі розгромив Ліон з рахунком 4:1.