Манчестер Юнайтед обіграв Челсі, Ліверпуль повернувся на третє місце. Результати неділі в чемпіонаті Англії

16 квітня 2017, 22:35
16 квітня відбулося дві гри 33-го туру чемпіонату Англії з футболу

Манчестер Юнайтед перервав переможну ходу лідера Прем'єр-ліги Челсі. Команда Жозе Моуріньо здобула домашню перемогу з рахунком 2:0, забивши по голу в кожному з таймів - у першій половині відзначився Маркус Решфорд, у другій - Андер Еррера.

Незважаючи на поразку, Челсі продовжує лідирувати в чемпіонаті, випереджаючи Тоттенхем на чотири очки. Манчестер Юнайтед поки п'ятий.

Манчестер Юнайтед – Челсі 2:0

Голи: Решфорд, 7, Еррера, 49

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Валенсія, Байллі, Рохо, Дарміан — Феллаїні, Еррера, Погба — Лінгард (Каррік, 60), Решфорд (Ібрагімович, 83), Янг (Фосу-Менса, 90+3)

Челсі: Беговіч — Зума (Лофтус-Чік, 83), Луїс, Кехілл — Мозес (Фабрегас, 54), Канте, Матіч (Вілліан, 67), Аспілікуета — Педро, Коста, Азар

Попередження: Еррера, Рохо, Ібрагімович — Коста, Кехілл, Фабрегас

Ліверпуль повернувся на третю сходинку в турнірній таблиці після мінімальної перемоги над Вест Бромвічем. Єдиний м'яч у цій зустрічі на свій рахунок записав Роберто Фірміно.

Вест Бромвіч - Ліверпуль 0:1

Гол: Фірміно, 45+1

Вест Бромвіч: Фостер — Доусон, Маколі, Еванс, Брант — Флетчер, Якоб (Макклін, 64) — Філліпс, Лівермор, Шадлі (Моррісон, 61) Робсон-Кану (Рондон, 64)

Ліверпуль: Міньоле — Клайн, Матіп, Ловрен, Мілнер — Вейналдум, Лукас, Джан — Фірміно, Орігі (Старрідж, 82), Коутіньо (Морено, 90+1)

Попередження: Брант, Робсон-Кану, Еванс — Лукас

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_132
.png_132 Фото:

Нагадаємо, напередодні Тоттенхем наблизився до Челсі в турнірній таблиці чемпіонату Англії завдяки перемозі над Борнмутом з рахунком 4:0.