Манчестер Юнайтед обіграв Ліверпуль, Челсі перервав серію невдач. Результати матчів чемпіонату Англії

10 березня 2018, 22:05

У суботу, 10 березня, сімома матчами стартував 30-й тур чемпіонату Англії з футболу.

Центральний матч між Манчестер Юнайтед і Ліверпулем відкривав програму ігрового дня. Манкуніанці і мерсисайдці ведуть боротьбу за друге місце в турнірній таблиці, тому очний поєдинок мав колосальне турнірне значення.

Ліверпуль почав гру активніше, але МЮ зміг стримати стартовий натиск, після чого відкрив рахунок - Маркус Решфорд відзначився після скидки Ромелу Лукаку.

Минуло ще десять хвилин - і манкуніанці подвоїли перевагу. Маркус Решфорд скористався відскоком після удару Хуана Мати і оформив дубль.

Ліверпуль продовжував володіти ініціативою після пропущених м'ячів, але до небезпечних моментів доходило нечасто. Тим не менш, у другому таймі мерсисайдці все ж забили - Ерік Байї зрізав м'яч в свої ворота після прострілу Садіо Мане.

Після пропущеного м'яча Жозе Моуріньо вирішив зіграти на утримання рахунку, використавши для цього заміни. Плани португальця були реалізовані - до кінця матчу цифри на табло не змінилися.

2:1 - Манчестер Юнайтед збільшив свою перевагу над Ліверпулем в турнірній таблиці Прем'єр-ліги до п'яти очок.

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль 2:1

Голи: Решфорд, 14, 24 - Байї, 66 (у свої ворота).

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Байї, Смоллінг, Янг - Матіч, Мата (Лінгард, 88), Мактоміней - Решфорд (Феллаїні, 70), Лукаку (Дарміан, 90+6), Санчес.

Ліверпуль: Каріус - Александер-Арнольд (Вейналдум, 80), Ловрен, ван Дейк, Робертсон (Соланке, 84) - Окслейд-Чемберлен (Лаллана, 63), Мілнер, Джан - Салах, Фірміно, Мане.

Попередження: Решфорд, Валенсія - Окслейд-Чемберлен.

Намагається не відставати від лідируючої четвірки і лондонський Челсі. У звітному турі команда Антоніо Конте перервала серію з двох поразок поспіль, на своєму полі обігравши Кристал Пелас. Перемогу "Аристократам" принесли два м'ячі в першому таймі: на 25-й хвилині забив Вілліан, а через сім обертів секундної стрілки Мартін Келлі відправив м'яч у свої ворота.

Челсі скоротив відставання від Тоттенхема, який зараз розташовується на четвертому місці в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, до двох очок.

Челсі - Кристал Пелас 2:1
Голи: Вілліан, 25, Келлі, 32 (у свої ворота) - ван Аанхолт, 90

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Крістенсен, Кехілл - Дзаппакоста, Фабрегас (Педро, 88), Канте, Алонсо - Вілліан, Жиру (Мората, 72), Азар (Бакайоко, 88)

Кристал Пелас: Хеннессі - Ван-Біссака, Келлі, Томкінс, ван Аанхолт - Таунсенд (Чхон-Йон Лі, 81), Мілівоєвіч, Макартур, Шлупп (Рідевалд, 75) - Серлот, Бентеке (Заа, 46)

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, посеред тижня Ліверпуль оформив вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, зігравши внічию з Порту в матчі-відповіді 1/8 фіналу турніру.