Манчестер Юнайтед переграв Тоттенхем, лідери здобули перемоги. Результати матчів чемпіонату Англії

28 жовтня 2017, 21:48
Сьогодні, 28 жовтня, відбулися перші матчі 10-го туру чемпіонату Англії

У центральному поєдинку туру Манчестер Юнайтед приймав лондонський Тоттенхем.

У першому таймі шпори виглядали сильніше, незважаючи на відсутність свого лідера - Харрі Кейн пропускав матч через травму. Де Хеа кілька разів вступав в гру, виправляючи помилки своїх захисників.

У другому таймі ситуація виявилося прямо протилежною - Манчестер пішов вперед, а захист Тоттенхема працював у поті чола. Вирішальну роль зіграла заміна тренера манкуніанців. На 81-й хвилині Марсіаль скористався помилкою Дайера, і реалізував вихід один на один.

Манчестер Юнайтед - Тоттенхем 1:0

Гол: Марсіаль, 81

Лідируючий в чемпіонаті Манчестер Сіті грав на виїзді проти Вест Бромвіча. Команди почали досить активно - вже до 15-ї хвилині рахунок був 1:2 - Джей Родрігес забив за Вест Бром, а за Сіті відзначилися Сане і Фернандіньо.

У другому таймі перевагу городян зміцнив вийшовший на заміну Рахім Стерлінг. На 92-й хвилині ВБА скоротив відставання, але на більше у команди просто не було часу.

Вест Бромвіч - Манчестер Сіті 2:3

Голи: Родрігес, 13, Філліпс, 90 + 2 - Сані, 10, Фернандіньо, 15, Стерлінг, 64.

Лондонський Арсенал приймав на своєму полі Суонсі, і цей поєдинок не віщував ніяких особливих проблем канонірам. Але Абрахам і Клукас були іншої думки - вони розіграли відмінну комбінацію і зробили рахунок 1: 0 на користь лебедів.

Арсенал включився в другому таймі - на 51-й хвилині Сеад Колашинаць розібрався у штрафному майданчику і зрівняв рахунок. А на 58-й хвилині каноніри вийшли вперед завдяки удару Ремзі.

До закінчення матчу господарі поля контролювали гру і могли ще кілька разів забити гол, але були змушені задовольнитися перемогою в один м'яч.

Арсенал - Суонсі 2:1

Голи: Колашинаць, 51, Ремсі, 58 - Клукас, 22

Челсі не зазнав особливих проблем на полі Борнмута. Єдиний гол в матчі записав на свій рахунок Азар, який поступово повертає свою форму.

Борнмут - Челсі 0:1

Гол: Азар, 51