Манчестер Юнайтед програв у другому поєдинку поспіль. Результати матчів чемпіонату Англії

28 серпня 2018, 00:16

Манчестер Юнайтед на власному полі поступився Тоттенхему з рахунком 0:3 у заключному матчі третього туру англійської Прем'єр-ліги.

Ця поразка стала другою поспіль для "червоних дияволів" у новому сезоні чемпіонату Англії. У попередньому турі підопічні Жозе Моурінью на виїзді програли Брайтону з рахунком 3:2.

Після "сухого" першого тайму Манчестер Юнайтед посипався на початку другої половини зустрічі. На 50-ій хвилині Гаррі Кейн перестрибнув у штрафному Філа Джонса та головою відправив м'яч у дальній кут, а вже через дві хвилини перевагу лондонців подвоїв бразилець Лукас Моура. Він вдало вибрав позицію у штрафному манкуніанців та замкнув простріл Крістіана Еріксена.

Наприкінці матчу Лукас Моура зробив рахунок розгромним. Бразилець на швидкості розібрався із захисником та не залишив шансів голкіперу МЮ Давіду де Хеа.

Напередодні по третій перемозі поспіль здобули Челсі та Вотфорд, які після трьох турів разом з Ліверпулем та Тоттенхемом розділяють першу сходинку турнірної таблиці.

Манчестер Юнайтед - Тоттенхем 0:3

Голи: Кейн, 50, Лукас Моура, 52, 84

Ньюкасл - Челсі 1:2

Голи: Хоселу, 83 - Азар, 76 (пенальті), Єдлін, 87 (автогол)

Вотфорд - Крістал Пелас 2:1

Голи: Перейра, 53, Холебас, 71 - Заха, 78

Фулхем - Бернлі 4:2

Голи: Сері, 4, Мітровіч, 36, 38, Шюррле, 83 - Хендрік, 10, Тарковскі, 41

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У суботу, 26 серпня, нічия Манчестер Сіті з Вулверхемптоном та перемога Ліверпуля над Брайтоном дозволила мерсисайдцям очолити турнірну таблицю чемпіонату Англії.