Манчестер Юнайтед став другим фіналістом Кубка англійської ліги

26 січня 2017, 23:47
Манчестер Юнайтед став другим фіналістом Кубка англійської ліги, обігравши за сумою двох матчів Халл Сіті з рахунком 3:2

У першому матчі манкуніанці забезпечили собі комфортну перевагу над "тиграми" з рахунком 2:0, тому до повторної гри підходили з практично вирішеним завданням виходу у фінал. Забитий виїзний гол практично гарантував команді Жозе Моуріньо необхідний результат.

Такий потрібний для Манчестер Юнайтед гол забив Поль Погба на 66-й хвилині поєдинку, Халл зумів відповісти двома забитими м'ячами, але цього виявилося недостатньо для виходу у фінал.

У вирішальному матчі Кубка англійської ліги Манчестер Юнайтед зіграє проти Саутгемптона. Гра відбудеться 26 лютого на стадіоні Уемблі.

Халл СітіМанчестер Юнайтед 2:1 (перший матч - 0:2)

Голи: Хаддлстоун, 35 (з пенальті), Ніассе, 85 – Погба, 66

Халл Сіті: Маршалл — Мейлер, Магуайр, Доусон, Таймон – Мелоні (Евандро, 64), Хаддлстоун, Клукас – Діоманде (Ернандес, 70), Бовен (Маркович, 59), Ніассе

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Дарміан, Джонс, Смоллінг, Рохо — Еррера, Каррік – Решфорд (Феллаїні, 90+2), Погба, Лінгард (Руні, 79) – Ібрагімович

Попередження: Джонс, Рохо

Нагадаємо, в іншому півфінальному протистоянні Кубка англійської ліги Саутгемптон обіграв Ліверпуль з рахунком 2:0 за сумою двох матчів.