МЮ вдався неймовірний камбек у матчі з аутсайдером. Результати матчів чемпіонату Англії - відео

6 жовтня 2018, 21:57

У суботу, 6 жовтня, відбулися шість матчів восьмого туру чемпіонату Англії з футболу.

У найяскравішому матчі ігрового дня Манчестер Юнайтед на своєму полі обіграв Ньюкасл. Вже до 10-й хвилині матчу манкуніанці програвали з рахунком 0:2 після голів Кенеді і Йосінорі Муто. У першому таймі у МЮ не виходило подолати оборону Ньюкасла, і на перерву команди пішли за переваги гостей у два м'ячі.

У другому таймі Манчестер захопив ініціативу і ближче до середини другої половини перевага господарів стала тотальною. Оборона Ньюкасла не витримала потужного натиску і манкуніанці почали забивати. На 70-й хвилині Хуан Мата один м'яч відіграв, через шість хвилин Антоні Марсьяль вирівняв становище, а на останній хвилині основного часу Алексіс Санчес, який вийшов на заміну, приніс своїй команді перемогу.

Набравши три очки, Манчестер Юнайтед піднявся на восьме місце в турнірній таблиці. Ньюкасл продовжує перебувати в зоні вильоту, набравши за вісім турів всього два очки.

Манчестер Юнайтед - Ньюкасл 3:2
Голи: Мата, 70, Марсьяль, 76, Санчес, 90 - Кенеді, 8, Муто, 10

МЮ: Де Хеа - Янг, Смоллінг, Байї (Мата, 19), Шоу - Мактоміней (Феллаїні, 46), Матіч, Погба - Решфорд (Санчес 67), Лукаку, Марсьяль.

Ньюкасл: Дубравка - Йедлін, Лассельс, Фернандес, Манкільо - Рітчі, Діаме, Шелві, Кенеді (Мерфі, 68) - Агіос (Хоселу, 88) - Муто (Атсу, 78).

Попередження: Шоу, Погба - Рітчі, Діаме.

Результати інших матчів восьмого туру чемпіонату Англії:

Уотфорд - Борнмут 0:4
Голи: Брукс, 14, Кінг, 33 (з пенальті), 45, Вілсон, 46.

Кристал Пелас - Вулверхемптон 0:1
Гол: Догерті, 56.

Бернлі - Хаддерсфілд 1:1
Голи: Воукс, 20 - Шиндлер, 66.

Лестер - Евертон 1:2
Голи: Перейра, 40 - Річарлісон, 7, Сігурдссон, 77.

Тоттенхем - Кардіфф 1:0
Гол: Дайєр, 8

Нагадаємо, восьмий тур чемпіонату Англії стартував з мінімальної перемоги Брайтона над Вест Хемом українця Андрія Ярмоленка.