Манчестер Юнайтед вибив Челсі за межі першої четвірки. Результати матчів чемпіонату Англії

25 лютого 2018, 18:35

У неділю, 25 лютого, відбулися два матчі 28-го туру чемпіонату Англії з футболу

У центральному матчі вікенду Манчестер Юнайтед обіграв Челсі. "Сині" активніше почали матч і могли відкривати рахунок вже на четвертій хвилині, але Альваро Мората з близької відстані пробив у поперечину. Стримавши стартовий натиск, команда Жозе Моуріньо також спробувала щось організувати в атаці, але серія стандартних положень і навісів також була безуспішною.

Після цього гра вирівнялася і йшла без моментів, але Челсі в одній з контратак відкрив рахунок. Вілліан відпрацював в обороні, протягнув м'яч до центру поля і віддав на Азара, вирушивши на відкривання. Бельгієць стягнув на себе трьох суперників і повернув сферу бразильцеві, який сильно пробив в ближній кут воріт Де Хеа.

На відповідь МЮ знадобилося сім хвилин: Марсьяль зробив скидку на Лукаку, а той пробив у дальній кут.

Початок другого тайму відбувся у рівній грі, напівмоменти були у обох команд, але вирвати перемогу пощастило саме господарям: Лукаку навісив на Лінгарда, а той головою послав м'яч у ворота.

До кінця матчу, незважаючи на всі старання, гравці Челсі не змогли витягнути хоча б нічию.

2:1 - Манчестер Юнайтед повернувся на друге місце в турнірній таблиці, а Челсі випав за межі першої четвірки.

Манчестер Юнайтед - Челсі 2:1

Голи: Лукаку, 39, Лінгард, 75 - Вілліан, 32.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Ліндельоф, Смоллінг, Янг - Мактоміней, Матіч, Погба - Марсьяль (Лінгард, 64), Лукаку, Санчес (Байллі, 80).

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер - Мозес (Жиру, 78), Канте, Дрінкуотер (Фабрегас, 81), Алонсо - Вілліан, Мората, Азар (Педро, 73).

Попередження: Матіч, Валенсія - Канте, Мората.

В іншому матчі ігрового дня Тоттенхем в кінцівці вирвав перемогу над Кристал Пелас і піднявся на четверту позицію в таблиці.

Кристал Пелас - Тоттенхем 0:1

Гол: Кейн, 88

Нагадаємо, напередодні Ліверпуль розгромив Вест Хем і піднявся на друге місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.