Манчестер Юнайтед виграв другий трофей при Моуріньо

26 лютого 2017, 21:06
Манчестер Юнайтед став володарем Кубка англійської ліги, у фіналі обігравши Саутгемптон

Рахунок у поєдинку був відкритий вже на 19-й хвилині зусиллями Златана Ібрагімовича. Через 20 хвилин його подвоїв Джессі Лінгард після передачі Маркоса Рохо.

Саутгемптон не заламався, програючи 0:2, і знайшов сили вирівняти становище. У кінцівці першого тайму Маноло Габбьядіні скоротив відставання в рахунку, а через три хвилини після перерви він же зрівняв цифри на табло.

Коли здавалося, що справа йде до нічиї в основний час, Златан Ібрагімович приніс своїй команді перемогу, забивши після передачі Андера Еррери.

3:2 – Манчестер Юнайтед завоював вже другий титул при головному тренері Жозе Моуріньо. На початку сезону разом з португальцем манкуніанці встигли виграти Суперкубок Англії.

Манчестер Юнайтед - Саутгемптон 3:2

Голи: Ібрагімович, 19, 87. Лінгард, 38 — Габбьядіні, 45, 49.

МЮ: Де Хеа — Валенсія, Байллі, Смоллінг, Рохо — Еррера, Погба, Лінгард (Решфорд, 77) — Мата (Каррік, 46), Марсьяль (Феллаїні, 90), Ібрагімович

Саутгемптон: Форстер — Седрік, Йосіда, Стівенс, Бертранд — Ромеу, Девіс (Родрігес, 90), Уорд-Праус, Тадіч (Буфал, 77 ) — Редмонд, Габбьядіні (Лонг, 83).

Попередження: Еррера, Лінгард - Ромеу, Стівенс, Редмонд.

Нагадаємо, посеред тижня Манчестер Юнайтед вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи, обігравши за сумою двох матчів французький Сент-Етьєн.

Наступним суперником команди Жозе Моуріньо в Лізі Європи стане російський Ростов.