Манчестер Юнайтед зробив впевнений крок на шляху до фіналу Кубка англійської ліги

10 січня 2017, 23:59
Манчестер Юнайтед здобув впевнену перемогу в першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги, обігравши Халл Сіті на своєму полі з рахунком 2:0

Обидва свої м'ячі манкуніанці забили у другому таймі. Спочатку Хуан Мата скористався передачею Генріха Мхітаряна і відкрив рахунок, а потім перевагу команди Жозе Моуріньо подвоїв Маруан Феллаїні.

Переможець цього протистояння визначиться 26 січня на полі Халл Сіті.

Манчестер Юнайтед — Халл Сіті 2:0

Голи: Мата, 56, Феллаїні, 87

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Валенсія, Джонс, Смоллінг, Дарміан — Еррера, Погба — Мата (Феллаїні, 79), Руні (Марсьяль, 59), Мхітарян (Лінгард, 71) — Решфорд

Халл Сіті: Якупович — Мейлер, Магуайр, Хаддлстоун, Робертсон — Хенріксен (Ернандес 20), Мейсон, Клукас, Таймон (Уїр, 90+1) — Снодграсс, Діоманде (Мелоні, 75)

Попереджений: Магуайр

Відзначимо, що в іншому півфінальному протистоянні зустрінуться Ліверпуль та Саутгемптон. Перша гра цього півфіналу відбудеться завтра, 11 січня.

Нагадаємо, в матчі 1/32 фіналу Кубка Англії Манчестер Юнайтед на своєму полі розгромив Редінг з рахунком 4:0.