Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті розгромив Арсенал у першому матчі після карантину — відео

18 червня 2020, 00:41

Манчестер Сіті розгромив лондонський Арсенал з рахунком 3:0 у матчі 28 туру відновленої після карантину англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті відкрив рахунок наприкінці першого тайму, коли Стерлінг скористався помилкою Давіда Луїса та з близької відстані розстріляв ворота лондонців.

У другому таймі Давід Луїс вдруге підвів команду, заробивши не тільки пенальті у свої ворота, а й залишив команду у меншості. Пенальті реалізував де Брюйне, подвоївши перевагу «містян».

Уже в доданий арбітром час Фоден поставиви крапку у матчі, добивши м’яч у ворота після того, як Агуеро влучив у стійку.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко на полі так і не з’явився.

У ще одному матчі 28 туру АПЛ Астон Вілла розійшлася миром із Шеффілд Юнайтед — 0:0.

Манчестер Сіті — Арсенал 3:0
Голи: Стерлінг, 45+2, де Брюйне, 51 (пен), Фоден, 90+2

Астон Вілла — Шеффілд Юнайтед 0:0

Раніше АПЛ представила розклад матчів 28-го, 30-го, 31-го і 32-го турів після карантину.